Laboratorium запускає новий проєкт під назвою "Синтез" - вечірки з чистим детальним техно, яке створює максимальний заряд позитивної енергії. Це гіпнотично-ритмічна танцювальна музика, яка допомагає відчути яскраві емоції, зануритися у глибину своєї свідомості і потрапити в інший вимір, де можна відпочити від реальності та насолодитися потужним звуком. На вечірках будуть представлені нові музичні твори, виконавці та атмосфера, яка дозволить вам насолодитися принадами детального техно та отримати незабутні враження.

Дата 15.04
Адреса: вул, Князів Острозьких, 8
м. Київ, Arsenal XXII.

Ми відкриваємо свої двері о 15:30.
Квиток можна буде придбати на вході:
До 18:00 - 400 грн
Після 18:00 - 500грн.
На вході буде працювати наш FC.

Співробітники мають право на перевірку документів, які свідчать про повноліття.
Нагадуємо, ми залишаємо за собою право відмовити у відвідуванні без пояснення причин.
Одягайтесь стильно та зручно.
Та території клубу буде працювати гардероб.
Не беріть з собою великі та обʼємні речі.
Нагадуємо, що з собою заборонено проносити колючі, ріжучі предмети, піротехніку, зброю та вибухові речовини; будь-які напої і їжу; наркотичні речовини та засоби для їх вживання.
При порушенні цих правил ми будемо вимушені позбавити вас права подальшого відвідування
заходу.
Зверніться до охорони заходу, якщо вам або комусь іншому буде потрібна допомога.
Проявляйте ввічливість і повагу до всіх оточуючих.

На території буде розташована чайна зона, від @tea_coven

До зустрічі на СИНТЕЗ

Line-up:
IGOR GLUSHKO
NEVAHOMIST' X EKENSSHI - LIVE
SERGIY LESHCHENKO
VERA LOGDANIDI
ETERNITY

Club: @arsenal.xxii

Open door: 15:30
Start: 16:00

Early Birds - 200 UAH Sold out
1st release - 300 UAH Sold out
2nd release - 400 UAH
ENTER
до 18:00 - 400 UAH
після 18:00 - 400 UAH

Line-up:
Igor Glushko
igor Glushko - відомий діджей, організатор заходів та промоутер з Києва. Він відіграв життєво важливу роль у розвитку електронної музичної сцени країни, просуваючи та організовуючи заходи і вперше привіз в Україну таких відомих артистів, як Marcel Dettmann, Ben Klock,
Mathew Jonson,.
Ігор також є співзасновником Rhythm Büro, серії техно івентів і лейблу, відомого тим, що запрошує найбільш прогресивних артистів жанру на оригінальні локації по всьому місту. Його добірка може цілком відповідати різним жанрам, включаючи ембієнт, діп-хаус і гіпнотичне техно, і він неухильно утверджує своє оригінальне звучання. Як довгостроковий резидент київського клубу Closer, Ігор формує та визначає електронний музичний ландшафт міста.
Vera Logdanidi
Vera_Logdanidi - київська музична активістка з більш ніж десятирічним досвідом роботи в індустрії. Вона почала свою кар'єру як діджейка та організаторка заходів, а згодом заснувала успішні вечірні бренди, такі як 22:22 studio та Rhythm Büro, які здобули визнання за межами України. Віра також є талановитим музичним продюсером, її роботи були представлені на різних лейблах та реміксовані відомими артистами. Вона є універсальним діджеєм, який може адаптувати свої сети до будь-якої події та має широкий вибір музики для вираження свого бачення. Крім того, Віра є активним членом музичної спільноти, підтримуючи молодих та відомих артистів, а також ведучою радіо-шоу та лейблу під назвою Kashtan. Вона вірить, що правильна музика може покращити будь-яку діяльність.
NEVAHOMIST‘ X EKENSSHI
Дует NEVAHOMIST‘ X EKENSSHI об’єднує спільна мета - віднайти максимально заряджене звучання й розділити цю радість із тисячами однодумців. Цей квест почався зі шкільного прологу й тепер починається основна частина в якій (спойлер!) від танців втримається хіба що бармен, аби не пролити напої!
Їх гра на модуляційній системі заводить будь здоров, але компенсації за розтоптані підошви можна отримати тільки в формі яскравих емоцій. Зустрічайте дебютний лайв.
Sergiy Leshchenko
Sergiy Leshchenko - поціновувач електронної музики, у яку він закохався ще 20 років тому. За цей час її коріння закріпилося у душі митця і проникло у повсякденне життя, прикрашаючи кожен день структурованим бітом. Без перебільшення, Сергій слухає її заливаючи анонси у свій телеграм канал "Партія рейверів", йдучи у кафе чи під час волонтерських поїздок до наших Захисників. І коли йому вперше запропонували зіграти для онлайн-стріму Kyiv BPM, його серце буквально почало відбивати глибоке техно!
Сергій як знавець жанру відмічає, що електронна музика набирає обертів як у культурному, так і в буквальному плані, збільшуючи темп музики.
Цього разу Сергій Лещенко із задоволенням гратиме для Синтезу, адже його музичні ідеї прагнуть реалізації та безсумнівно знайдуть відгук у ваших серцях!
Contact us with any questions by mail or social media.
We welcome new ideas and will answer your questions:
Laboratoriumfestival@gmail.com